Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Hakkari’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Hakkari uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Elazığ Hakkari Uçak Bileti
Elazığ Hakkari Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Zap Dağı eteklerine kurulu olan Hakkari, zengin kültürel yapısı ve eşsiz doğal güzellikleri ile dikkat çekicidir.

Kentin cennet bahçelerinden biri olan Seyithan Gölü, Berçelan Yaylasında yer alıyor. Kar ve pınar sularının birikmesi ile oluşan bu göl, oldukça güzel bir manzaraya ev sahipliği yapıyor. Doğa yürüyüşü ve piknik yapmak isteyenlerin uğrak noktası olan bölge zengin güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerinden şehirde ilk tercih ettiği yerdir.

17. yüzyılda son onarımları yapılan Hoşap Kalesi, Urartuların şehre bıraktığı büyük bir mirastır. Van Hakkari kara yolu üzerinde yer alan Hoşap Kalesi, şehrin önemli tarihini yansıtan bir yapıdır.

Hakkari şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta yer alan Cilo Dağlarında bulunan Cennet Cehennem Vadisi, şehrin en dikkat çekici doğal güzelliklerine kucak açar. Vadinin bir tarafı uçsuz bucaksız buzullar, diğer tarafı ise rengarenk çiçekler ile çevrilidir. Cennet Cehennem Vadisini bu şekilde ayıran dere ise vadiye büyüleyici bir güzellik katar. Doğaseverlerin uğrak noktasından biri olan bu bölge pek çok turist tarafından ziyaret edilir.

Elazığ Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı