Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Erzurum’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Erzurum uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Erzurum Uçak Bileti
Elazığ Erzurum Uçak Bileti

Türkiye’nin önemli dağlarından biri olan Palandöken’in eteklerine kurulu olan Erzurum, farklı kültürlere ve medeniyetlere ait pek çok tarihi yapı ile çevrilidir. Doğu Anadolu’nun en büyük ili olan Erzurum, tarihi özelliğinin yanı sıra, kış sporlarına yatkınlığı ile de ülkemizin turizm noktalarından biridir.

Anadolu Selçuklu döneminde oldukça önemli bir yere sahip olan Erzurum, dönemin en güzel mezar yapı örneklerine sahiptir. Üç Kümbetlerin, 12. yüzyıla ait olduğu bilinir. Göz alıcı bir mimariye sahip olan Üç Kümbetler, şehrin en büyük kültürel zenginliklerinden biridir.

Şehrin en yüksek tepelerinden birine inşa edilen Erzurum Kalesi, iç ve dış kaleden meydana geliyor. Bizans İmparatorluğu tarafından yapıldığı bilinen kale, şehrin önemli tarihsel yapılarından biridir.

150 kilometrelik bir alana sahip olan Çoruh Vadisi, ülkemizin doğal harikalarından biridir. Allahuekber Dağları ve Doğu Karadeniz Dağları arasından akan Çoruh Vadisi, flora açısından da oldukça zengindir. Dünya üzerinde yalnızca bu bölgede yer alan 3 adet bitki türüne ev sahipliği yapan vadi, kültürel zenginlikleri ile de önemli bir bölgedir.

Elazığ Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı