Çok ucuz fiyatlar ile Elazığ Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Dalaman’a direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 2 saat 25 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Dalaman uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Dalaman Uçak Bileti
Elazığ Dalaman Uçak Bileti

Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Dalaman,  şehrin dört bir yanındaki kilise, manastır gibi tarihi değerlerinin yanı sıra, eşsiz güzellikteki plajları, burunları ve koyları ile göz alıcıdır.

Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası olan Kapıdağı Yarımadası, Sarmalı ve Hurmalı koyları arasındaki bölümde yer alır. Doğa ve tarih düşkünlerinin şehirdeki ilk durağı olan Kapıdağı Yarımadası, muhteşem burunları ve el değmeyen koyları ile yaz turizminin en gözde noktalarından biridir.

Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamına gelen Hippokome Antik Kenti, Dalaman şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alan Çöğmen Köyünde yer alır. Roma ve Bizanslılardan kalma yapılara ve tarihi kalıntılara ev sahipliği yapan Hippokome,  3 büyük kaya mezarı ile çevrelenen bir görünüme sahiptir. Heybetli bir duruşu olan Oktapolis Antik Kenti de Kirya döneminden kalma eşsiz bir yapıdır.

İndos ismi ile bilinen Dalaman Çayı, 229 kilometre uzunluğa sahiptir. Oldukça dar ve derin bir vadi içinde yer alan çay, ülkemizin rafting sporu için en uygun bölgelerinden biridir.

Elazığ Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı