Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Bursa’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Bursa uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Bursa Uçak Bileti
Elazığ Bursa Uçak Bileti

Halk arasında ‘Yeşil Bursa’ olarak da adlandırılan Bursa, doğası, insanları, havası, huzuru ve düzeni ile ülkemizin sevilen kentlerinden biridir. Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olan kent, doğal güzelliği ile öne çıktığı kadar tarihi ile de oldukça ilgi çekicidir. 1306 yılında Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey tarafından kuşatılan şehir, 1326 yılında ise Orhan Bey tarafından fethedilmiştir. Osmanlı Devletinin ilk başkenti olan Bursa bu açıdan pek çok tarihi unsura ev sahipliği yapıyor.

Ulu Cami, Yeşil Cami ve Yeşil Türbe şehrin önemli tarihi yapıları olmakla beraber inanç turizminin de yaygın olduğu mekanlardır. Türk mimarisi açısından oldukça ilgi çekici olan bu yapılar ülkemizin seçili ibadet merkezlerinden biridir.

Bursa Tarih ve Kültür Yolu üzerinde yer alan Irgandı Köprüsü, dünyanın arastalı 3 özel köprüsünden biridir. Aslen 1442 yılında inşa edilen köprü, meydana gelen depremlerden dolayı oldukça hasar görmüştür. 1949 yılında tekrar inşa edilen köprü günümüzde kentin en ilgi çekici yapıları arasındadır.

Hanları ile bilinen şehirde Koza Han, Pirinç Han, Eski İpek Han ve Geyve Han kente özgü yöresel hediyelik eşyaların satıldığı bölgelerdir.

Elazığ Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı