Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Ankara’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Ankara uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Ankara Uçak Bileti
Elazığ Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti Ankara, özellikle Cumhuriyet döneminin en büyük tanıklarından biridir. Türkiye’nin birçok açıdan en büyük ikinci şehri olan Ankara, gezilecek yerler bakımından da oldukça zengindir.

Şehirde gezilecek yerlerin başında Anıtkabir gelir. Anıtkabir 2. Ulusal Mimarlık Döneminin en önemli eseridir. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ve arkadaşları İsmet İnönü ile Cemal Gürsel’in kabirlerinin bulunduğu Anıtkabir, ülkemizin en değerli yapılarının başında gelir.

Altındağ Belediyesine bağlı Hamamönü, Ankara’nın hem tarihi, hem eğlence turizmine hitap eden bölgelerinden biridir. 19. yüzyıl sivil mimari özelliği ile yapılan Hamamönü evleri, kültürel faaliyetlerin hızla devam ettiği taşlı sokakları ve eşsiz lezzetleri ile birlikte bölge dört mevsim boyunca turist ağırlar. El Ürünleri Sokağında Ankara’ya özgü ilginç hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Yıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından yerleşim yerinin yanı sıra savunma amacı ile de kullanılan Ankara Kalesi, 4 bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Kalenin ‘Akkale’ burcunda yaz boyunca pek çok konser ve sergi gibi aktiviteler düzenlenir. Şehrin tarihini gözler önüne seren Ankara Kalesinde günümüzde hala pek çok medeniyete ait izler bulunur.

Elazığ Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı