Küçük Antiller’in bir adası olan Dominika, Karayipler’in doğusunda yer alır. Kuzeydeki Guadeloupe ile Güneydeki Martinique adalarının arasında konumlanır. Volkanik kökenli olan ada dünyanın ikinci büyük kaynar gölüne sahip olmakla beraber verimli topraklara hakimdir. Kıyıdan şerit istikametine doğru birkaç nehir akar. Dominika’yı seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının Dominika vize işlemlerini tamamlamaları gerekir. Dominika vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Dominika vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Dominika vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Dominika vizesi almak isteyenler..

Dominika vizesi ucuzdur. Bölge, sık tropikal bitki örtüsü zengin volkanik toprakta yetişir. İklim olarak nemli ve sıcaktır. Ekilebilir alan açısından sadece 10’da 1’i verimlidir. Morne Trios Pitos Ulusal Parkında yaban hayvanları korunurken aynı zamanda turistlerin de meşhur uğrak yerlerinden biridir.

Temel geçim kaynakları muz, kakao, yeşil limon, kopra, vanilya gibi plantasyonlar ile balıkçılık ve ponzadır. Ekonomik direklerin temelini turizm oluşturmakla beraber gıda maddelerini ithal eder.

Ucuz Dominika Vizesi
Ucuz Dominika Vizesi

Başkenti Roseau’dur. Burada nüfus 20 binden az seyreder. Roseau Müzesi, ülkenin tarihi ile ilgili pek çok kültürel mirasa sahiptir. Şehrin tepeden göründüğü Morne Bruce Dağı turistlerin ilgi alanı dahilindedir. Tepeden bakıldığında görünen yemyeşil manzara muazzamdır. Şehir, adada yapılaşmanın en çok olduğu yer konumundadır.

Manzara sadece açık havada değil, güneş battıktan ve gece olduktan sonra da oldukça güzeldir. Roseau Botanik Bahçeleri ise adanın birbirinden ilginç ve renkli bitkilerine ev sahipliği yapıyor.

Ucuz Dominika vizesi

Morne Trois Pitons Ulusal Parkı, 1997’den beri UNESCO Dünya Mirası Koruma Listesindedir. Adada yer alan Boiling Gölü dünyanın en sıcak ikinci gölüdür. Morne Trois Dağı’na tırmanırken her metrede bir bitki örtüsünün değiştiği görülür. Orkide çeşitleri, alt seviyelerdeki otsu bitkilerin yerini almaya başlar. Dağın zirvesine ulaşanlardan ise benzersiz bir doğa hediyesi ile karşı karşıya kalıyor. Laudat ve Cochrane köyleri, Karayip manzarası eşliğin de rengarenk yapısıyla büyülüyor. Middleham ve Trafalgar şelaleleri ile Emerald Pool Gölü ise mutlaka ziyaret edilip görülmesi gereken yerler olarak öne çıkıyor.

Dominika vize işlemleri

Dominika’ya seyahat etmek isteyenlerin öncelikle Dominika vize prosedürlerini yerine getirmeleri gerekiyor. Vize işlemlerini tamamlayan kişiler ülkeye rahatça girebilir. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Dominika için firmamız ucuz Dominika vizesi alıyor. Vize işlemleri konusunda destek sağlıyor.

Dominika Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.