Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Şırnak’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Şırnak uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Şırnak Uçak Bileti
Diyarbakır Şırnak Uçak Bileti

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Şırnak, özellikle pek çok tarihi değere ve inanç turizmine öncülük eden şehirler arasındadır.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde yer alan Finik Ören Yeri, M. Ö. 4000 yılından kalmadır. Finik Kalesinin oldukça yakınında yer alan ören yerinde, farklı dönemlere ait mağaralar, kervansaraylar, medreseler, saraylar yer alır. Duvarlarında bulunan evler, kadın ve erkek kabartmaları da bölgenin dikkat çeken değerleridir. Finik Ören Yeri ve Kalesi, Şırnak’ın çok eski tarihini aydınlatma da yardımcı olduğundan sıklıkla ziyaret edilen tarihsel bölgelerin başında gelir. Kentte antik kentler ve ören yeri oldukça sıklıkla görülür. Bunların bir diğer örneği ise Bazebde Ören Yeridir. Dicle Nehri kıyısında yer alan yerleşim birimi, çok eski zamanlardan kalma taştan bir köprüye de ev sahipliği yapıyor.

Cudi Dağı, Şırnak ile bütünleşen bir doğal güzelliktir. Hz. Nuh’un gemisinin Cudi Dağına indiğine inanılır. Bu nedenle bölge inanç turizmine de hitap eder. Günümüze kadar farklı medeniyetlere kucak açan Cudi Dağı manzarası, şehirde görülmesi gereken bölgelerin başında gelir.

Diyarbakır Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı