Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Rize’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 40 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Rize uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Rize Uçak Bileti
Diyarbakır Rize Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz Bölümünde yer alan Rize, ormanlarının oksijen bolluğu, nehirleri, çay tarlaları ve yemyeşil doğası ile görenleri mest eden bir görünüme sahiptir. Türkiye’de çay üretiminin başkenti olan şehrin her bölgesi dağlık arazidir.

Zil ilçesinde bağlı olan Zil Kalesinin genellikle zirvesi sislidir. Bu sis bombası kalenin yapılma tarihi tam olarak bilinmiyor. İlçe merkezinin 15 kilometre uzaklığında olan kale, Fırtına Deresinin yamaçlarına kurulmuştur. Rize’nin dağlık bölgelerini ve muhteşem doğasını panoramik bir şekilde görebileceğiniz Zil Kalesi, 100 metre yüksekliğe sahiptir.

Rize’nin en bilinen ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin ilçesinden yer alan Ayder Yaylası, ülkemizin en ünlü yaylalarından biridir. Ayder Yaylası 1300’lü yıllarda Halalılar tarafından ele geçirilmiştir. Farklı medeniyetlerinde yerleşim yeri için tercih ettiği bölgenin rakımı 1350 metredir. Bölgede yer alan kaplıcaları ile de oldukça adını duyuran Ayder Yaylasının bazı dağlarında bulunan kar dört mevsim boyunca erimez. Ayder Yaylası aynı zamanda bölgenin en iyi turizme sahip yerlerinden biridir. Yaylada dört mevsim de farklı alanlarda festivaller düzenlenir.

Diyarbakır Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı