Çok ucuz fiyatlarla  Diyarbakır Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır‘dan Konya‘ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 45 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Konya uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Konya‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Konya Uçak Bileti
Diyarbakır Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin bozkırı olan Konya, ülkemizin inanç turizm noktalarından biridir. Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biri olan Konya, ülkemizin yüz ölçümü olarak en büyük şehridir. Yıllar boyunca Anadolu Selçuklulara başkentlik yapan Konya, eski dönemlerde oldukça önemli bir konuma sahipti. Ülkemizin en önemli ilim insanlarından biri olan Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin de bulunduğu Mevlana Türbesi, şehrin bir simgesidir. Mevlana’nın oğlu Sultan Veled tarafından 1274 yılında yaptırılan türbe, mimari olarak da ilgi çekici bir yapıya sahiptir. ‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel’ sözleri ile insanlara manevi değeri ileten türbe, dört mevsim yerli ve yabancı turistin en yoğun olduğu yerdir. İnce Minareli Medrese, Karatay Medresesi ve Konya Selimiye Cami şehirde önemli tarihi değeri yüksek mekanlar arasındadır.

Yerköprü Şelalesi, şehrin doğal güzelliklerinden biridir. Şelalede yüzme imkanı bulunduğundan havlunuzu da yanınıza almanızda fayda var. Görsel şölen sunan bu şelalenin etrafı oldukça ilgi çekici yeryüzü şekilleri ile donanmıştır.

Meram ilçesinde bulunan Kilistra Antik Kenti, kayaların içlerinin oyularak yapılan bir yapay mağaradır. Peribacalarını andıran görüntüsü ile dikkatleri çeken antik kent, Konya’nın eski tarihine ulaşabileceğiniz yerlerden biridir.

Diyarbakır Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı