Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Kastamonu’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Ülkemizin en şirin ve köklü bir geçmişe sahip illerinden olan Kastamonu, Karadeniz’in en uzun sahil şeridine sahiptir. Oldukça ilgi çekici yeryüzü şekilleri örneklerini barındıran kent; kanyonları, cennet koyları, burunları, plajları, kültürü ve milli parkları ile ülkemizde seyahat edilebilecek şehirler arasındadır. Doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihi yapısı ile de dikkatleri toplayan Kastamonu’da ilk durağınız şehrin kendisi olmalıdır. Özellikle 19. yüzyıla ait sivil mimari özelliğini en iyi biçimde yansıtan Kastamonu konakları, şehrin en şirin görüntüsünü oluşturur. Konakları ile büyük bir kültürel mirasa ev sahipliği yapan şehir, ülkemizde en güzel ve yöresel lezzetlere sahip illerden biridir.

Ilgaz ve Küre Milli Parkları dört mevsim boyunca yerli ve yabancı turist trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Ilgaz Dağı Milli Parkı, kışın Türkiye’nin en gözde kayak pistlerinden biri olarak hizmet vermektedir. Yazın ise eriyen karı kendini yeşilliğe bırakır. Bölgede yaz aylarında bisiklet turu, dağ tırmanışı, doğa yürüyüşü, safari ve çok çeşitli spor dalları yapılabilir. Jeolojik ve coğrafi yapısı ile ülkemizde ender doğal güzelliklerden biri olan Küre Dağları, renk şöleni yaşatan bir bölgedir. Küre Dağları flora zenginliği açısından çeşitli bitki ve hayvan türlerine de ev sahipliği yapar.

Diyarbakır Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı