Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan İzmir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 35 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır İzmir uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır İzmir Uçak Bileti
Diyarbakır İzmir Uçak Bileti

Ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan İzmir, turizm açısından da belirleyici bir özelliğe sahiptir. Yılın dört mevsimi en fazla yerli ve yabancı turist çekme kapasitesine sahip olan İzmir, eşsiz güzellikteki Ege köyleri, cennet kıvamındaki burunları ve koyları, ödüllü plajları ile göz dolduruyor. Köklü bir geçmişe sahip olan şehir, sahip olduğu antik kentleri ile de Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biridir.

İzmir’in tanımak için şehre gelen gezginlerin ilk uğrak noktası Konak Meydanıdır. İzmir’in kalbinin attığı meydan, meşhur İzmir Saat Kulesine ev sahipliği yapıyor. 1901’de İzmirlilerin Padişah II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü kutlaması olarak yaptırdığı saat kulesi, şehrin simgelerinden biridir. 4 çeşmeli kulenin saati ise Alman İmparator II. Wilhelm’in hediyesidir.

1927’de keşfedilen Agora, İzmir’in aslı, yani ilk ismidir. Gizli bir antik kent olarak yıllarca varlığını sürdüren Agora, büyük bir mirasa sahiptir. Roma dönemi eserlerinin başkenti olan Agora’dan çıkan önemli eserler günümüzde İzmir Arkeoloji Müzesinde sergileniyor.

Pasaport İskelesi ve Cumhuriyet Meydanı da İzmir’in en önemli simgelerinden biridir. İzmir’in en eski gümrük binalarından biri olan Pasaport İskelesi,  İzmir Körfezi manzarasına karşı kurulan bir yapıdır. Şehrin huzur noktalarından olan bu yer Karşıyaka, Alsancak, Göztepe, Konak ve  Bostanlı semtlerine vapur seferlerinin düzenlendiği yerdir.

Diyarbakır İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı