Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Hakkari’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 45 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Hakkari uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Hakkari Uçak Bileti
Diyarbakır Hakkari Uçak Bileti

Hakkari Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Derin bir geçmişe sahip olan kent, eski dönemlerde pek çok uygarlık tarafından ele geçirilmiştir. Bu sebeple gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde ilgi çekici kalıntılar bulunur. Hakkari doğal güzellikleri kadar, köklü tarihi yapısı ile de insanları cezbeden bir konuma sahiptir.

Yüksekova ilçesindeki Berçelan Yaylasında yer alan Seyithan Gölü, şehrin doğal güzelliğini sergileyen önemli yerlerden biridir. Şehir merkezine 18 kilometre mesafede yer alan yayla, özellikle Hakkari halkının yaz aylarından sıklıkla kullandığı yerlerden biridir. Cilo Dağının zirvesinden bulunan Seyithan Gölünün etrafında bulunan Berçelan Yaylası, özellikle son dönemlerde kayak sporu ve dağcılık için oldukça elverişli olmasından dolayı tercih sebebidir. Bölge aynı zamanda kara avcılığı içinde uygundur.

Hoşap Kalesinin geçmişi Urartulara kadar uzanıyor. Osmanlı Devleti zamanında kullanılan kale, oldukça sarp ve dik bir kaya üzerine kuruludur. Hoşap Kalesinin içinde yer alan harem, selamlık, mescid, zindan, teras balkonu, seyir köşkü, sarnıç ve bunun gibi kalıntılar günümüze kadar sağlamlığını koruyarak gelmeyi başarmıştır.

Diyarbakır Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı