Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Dalaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 25 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Dalaman uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Dalaman Uçak Bileti
Diyarbakır Dalaman Uçak Bileti

Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Dalaman, yaz turizminin en yoğun yaşandığı bölgede yer alır. Muğla’nın bir ilçesi olan Dalaman, tarih, kültür ve doğanın birleştiği bir turizm bölgesidir. Cennet görünümündeki eşsiz koyları, burunları ve plajları ile ilgi çeken şehir, aynı zamanda oldukça eski dönemlerde kurulan antik kentlere de ev sahipliği yapıyor.

Dalaman şehir merkezine 30 kilometre mesafede yer alan Hippokome Antik Kenti, bölgenin en ünlü antik kentlerinden biridir. Eski Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamına gelen antik kent, pek çok uygarlığın hüküm sürdüğü bir yapıdır. Hippokome özellikle Bizans ve Roma’ya yıllar boyunca ev sahipliği yapmıştır. 3 büyük kaya mezarı ile çevrelenen Hippokome Antik Kentinin oldukça görkemli bir duruşu vardır. Bölgenin önemli kalıntılarından biri ise Oktapolis Antik Kentidir. Kent, Likya döneminden kalma değerli kaya mezarlarına sahiptir.

Dalaman’ın en adrenalin dolu noktalarından biri olan Dalaman Çayının tarihteki ismi Andos’tur. 229 kilometre uzunluğa sahip olan Dalaman Çayı, derin ve dar bir vadi içinde akar. Rafting sporu için ülkemizin önemli noktalarından biri olan Dalaman Çayı, şehirde macerasever gezginlerin uğrak noktasıdır.

Diyarbakır Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı