Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Bingöl’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Bingöl uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Bingöl Uçak Bileti
Diyarbakır Bingöl Uçak Bileti

Elazığ, Erzincan, Erzurum, Muş, Tunceli ve Diyarbakır gibi pek çok ile komşu olan Bingöl, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Adını Erzurum ve Muş arasındaki Varto ilçesinde bulunan Bingöl Dağından alan şehir, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve kaplıcaları ile görülmeye değer çeşitli güzelliklere sahiptir.

Ülkemizde bulunan 22 adet adadan biri alan Bingöl’deki Yüzen Ada, şehrin turizme en açık noktalarından biridir. Halk tarafından tesadüfen bulunan bu üç adanın da kara ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Solhan ilçesine ait Hazarşah Köyünde bulunan Yüzen Ada, ülkemizde görülmemiş bir tabiat olayına ev sahipliği yapıyor. Bingöl merkeze bağlı Uzundere Köyünde yer alan Çir Şelalesi de şehirdeki doğal güzelliklere bir örnektir. 100 metre yüksekliğe sahip olan Çir Taşı adı verilen kayalardan akan suyu ile insanları büyüleyen bir güzelliğe sahiptir.

Kayalıklar arasına kurulan Zağ Mağarası, birbirine iç taraftan geçişli çeşitli odalardan oluşuyor. İnsan eli ile yapılan yapay bir mağara özelliği taşıyan Zağ, çeşitli figürlerden oluşan resimler barındırır. 3 katlı olarak yapılan mağaranın her bir katında gezebileceğiniz 26 adet oda bulunuyor.

Diyarbakır Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Sun Express uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.