Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Antalya uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Antalya Uçak Bileti
Diyarbakır Antalya Uçak Bileti

Ülkemizde özellikle yaz turizmi dendiğinde ilk aklan gelen şehir Antalya’dır. Gerek şehir merkezinde yer alan doğal güzellikleri, gerekse ilçelerinin duru güzelliği ve koyları ile insanları büyüleyen Antalya, dört mevsim de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Ülke turizmi konusunda her sene büyük sükse yapan Antalya, yerli ve yabancı çok sayıda gezginin yaz turizmi için tercih noktasıdır. Yeşil, mavi koyları, burunları, ormanları ile göl dolduran şehir, tarihi yapısı ile de görenleri cezbediyor.

Antalya’nın en tarihi noktalarından biri olan Kaleiçi, Osmanlı mimarisi ile bezenmiş evlere ev sahipliği yapıyor. Huzur dolu, dar ve taşlı sokakların denize ulaştığı Kaleiçi, şehrin yöresel kıyafetler ve Antalya’ya özgü el sanatları dükkanlarının bulunduğu yerdir. Bölgede bulunan Yivli Minare, Antalya’nın en eski İslami yapılarından biridir. Ülkemizin en gözde çarşılarından birine sahip olan Kaleiçi, görülmeye değer bir güzellik barındırıyor.

Olympos Antik Kenti, Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliğinin harmanlandığı köşelerden biridir. ‘Tanrılar Kenti’ olarak da bilinen bölge, uzun yıllar boyunca Roma İmparatorluğunun himayesi altında yönetilmiştir. Mavi bayraklı plajlara sahip olan Olympos, etrafındaki otel, pansiyon ve doğa ile iç içe olan bungalov evleri ile de çeşitli konaklama imkanı sunuyor.

Diyarbakır Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Sun Express uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.