Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat 15 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Ankara uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Ankara Uçak Bileti
Diyarbakır Ankara Uçak Bileti

Başkent Ankara, ülkemizin en büyük ve gelişmiş ikinci şehridir.  Cumhuriyetin ilk yıllarının en büyük tanığı olan Ankara, pek çok tarihi yapı ile Türkiye’de görülmesi gereken noktalardan biridir. Cumhuriyet dönemine ait müze ve eserleri ile dikkat çeken şehirde gezilecek çeşitli yerler bulunuyor.

Kuruluşunun ardından uzun yıllar geçen Hamamönü, turizme kazandırılmak amacı ile yakın tarihte büyük bir restorasyon çalışmasından geçmiştir. Osmanlı döneminin sivil mimari özelliğini belirleyici bir şekilde yansıtan bölge, el ürünleri pazarı, müzeleri, kafeleri ve restoranları ile zenginleştirilmiştir. Büyük ve keyifli bir yaşam alanı haline getirilen Hamamönü, konaklama açısından da çeşitli tercihlere sahiptir. Ankara’nın yöresel dokusunu modernize eden bölge, cezbedici faaliyetler ile ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlamayı başarıyor.

4 bin yıllık bir geçmişe kollarını açan Ankara Kalesi, ülkemizdeki en eski ve önemli kalelerden biridir. Türklerin eline geçmeden önce farklı uygarlıklar tarafından hem yerleşim yeri, hem de savunma amacı ile kullanılan kale, günümüzde ise çeşitli konser, sergi ve ima günü gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Etrafında hediyelik eşya dükkanları ve kafeler ile insanları çekmeyi başaran bölge, Anadolu Medeniyetler Müzesinin oldukça yakınında yer alıyor.

Diyarbakır Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.