Çok ucuz fiyatlarla Denizli Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 15 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Şırnak uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Denizli Şırnak Uçak Bileti
Denizli Şırnak Uçak Bileti

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Şırnak, ‘Mezopotamya Kenti’ olarak da bilinir. Pek çok tarihi yapıya sahip olan şehir, özellikle inanç turizmi yönünden oldukça yoğun ziyaret edilen kentlerden biridir. Şırnak tarihi ve kültürünün yanı sıra doğal güzelliği ile de ilgi çekicidir.

Eski dönemlerde kilise olarak kullanılan bir yapının dönüştürülmesi sonucu meydana gelen Ulu Cami, şehrin en gözde yerlerinden biridir. Cizre Ulu Caminin yapıldığı tarih kaynaklarda tam olarak bilinmiyor. 639 yılında Türklerin bölgeyi ele geçirmesi ile camiye dönüştürülen yapının 1156 yılında ise minaresi eklenmiştir. Dikdörtgen planlı caminin mimarisi oldukça ilgi çekicidir. Caminin en önemli özelliklerinden biri kapısında bulunan hadis ve ayetlerdir. ‘Ejderli Kapı Tokmağı’ ile ünlenen yapının tokmağı İstanbul Türk ve İslam Eserleri Müzesinde sergileniyor. Cizre ilçesinde yer alan bir başka önemli yapı ise Kırmızı Medresedir. 14. yüzyılda yapıldığı bilinen medresenin avlusunda Mela Ahmedi Ciziri’nin türbesi bulunuyor. İsmail Ebul-İz El Cezeri Müzesi’de Cizre ilçesinde bulunan maneviyatı yüksek mekanlardan biridir.

2114 metre yüksekliği ile Cudi Dağı, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli dağlarından biridir. Silopi ilçe sınırları içinde bulunan dağ, Şırnak’ın doğal güzelliğini görmek isteyenlerin uğrak noktasıdır.

Denizli Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’denizli-cardak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.