Çok ucuz fiyatlarla Denizli Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Orduy’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Ordu uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Ordu Uçak Bileti
Denizli Ordu Uçak Bileti

Özellikle yayla turizminin ülkemizde en yoğun yaşandığı Orta ve Doğu Karadeniz bölgesi güzel manzaralara sahiptir. Ordu, şehir ve köy hayatı ile tam bir Karadeniz şehridir. Bölgenin en güzel kentlerinden biri olan Ordu, yaylaları, ormanları, sahili ve şelaleleri ile oldukça ilgi çekicidir.

Şehir merkezinde 6 kilometrelik bir sahil şeridine sahip olan Ordu, yerli halkının özellikle gün içinde sık tercih ettiği yürüyüş yollarından biridir. Şehirde ilk yapmanız gereken faaliyetlerinden biri sahil şeridini ve şehir merkezini gezmek olmalıdır.

Taşbaşı Kilisesi, eski dönemlerde Rum Ortodokslarının en önemli inanç merkezlerinden biri olarak kullanılmıştır. Belirli dönemlerde cezaevi olarak da faaliyetine devam eden kilise, halihazırda bir kültür merkezi olarak hizmet vermektedir. Rum mimarisini tam anlamıyla yansıtan yapı, Ordu’da ziyaret edilmesi gereken eserlerden biridir.

Hem kara yolu, hem de teleferik ile ulaşabileceğiniz Boztepe, Karadeniz manzarasını doyasıya izleyebileceğiniz yerlerden biridir. Boztepe’nin etrafında Ordu’nun yöresel yiyeceklerini ve içeceklerini bulabileceğiniz restoran ve kafeler bulunur. Aynı zamanda yamaç paraşütü de yapabileceğiniz Boztepe, şehirde gitmeniz gereken başlıca yerlerden biridir.

Denizli Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’denizli-cardak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.