Çok ucuz fiyatlarla Denizli Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Erzurum’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Erzurum uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Erzurum Uçak Bileti
Denizli Erzurum Uçak Bileti

Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük ve gelişmiş şehridir. İnanç turizmi açısından oldukça yoğun bir potansiyele sahip olan Erzurum, tarihi güzelliği ve tabiatı ile de ilgi çekicidir. Şehrin en büyük özelliklerinden biri ise, Palandöken sayesinde kış sporlarına oldukça elverişli olmasıdır. Palandöken’in eteklerine kurulu olan kentin dört bir yanı tarih ile çevrilidir.

Aziziye Tabyası ve Nene Hatun Kabri, 1877 ve 1878 yılları arasında Osmanlı Rus savaşlarına önlem almak üzere yapılmıştır. Tabya, Osmanlı için büyük önem taşır. Rusların Doğu Anadolu’ya yaptıkları istila ve baskınlara karşı gelmek için bölgenin en yüksek tepelerine 22 adet inşa edilen tabya, şehrin en önemli tarihi zenginlikleri arasındadır. Tabyaların arasında en önemlileri ise Aziziye ve Mecidiye Tabyalarıdır. Aziziye Tabyası Rus ordusunun, Osmanlı ordusuna üstün geldiği ve Osmanlının geri çekildiği anda, Erzurum halkının Osmanlı ordusuna destek vererek Rusları bozguna uğrattığı noktadır.

2011 ‘de Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Palandöken, dünyada kış turizminin en yoğun yaşandığı bölgelerden biridir. New York Times Gazetesi tarafından Palandöken, dünyadaki en iyi 18. kar pisti seçilmiştir.

Denizli Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’denizli-cardak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.