Çok ucuz fiyatlarla Denizli Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Elazığ’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 45 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Elazığ uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Elazığ Uçak Bileti
Denizli Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat Bölümünde bulunan Elazığ, bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. Doğal güzellikleri kadar, tarihi dokusu ile de ilgi çeken şehir, ülkemizde görmek isteyebileceğiniz kentler arasındadır.

Büyük kayalıkların arasına kurulmuş olan Meryem Ana Kilisesi, Harput Kalesinin doğusunda yer alır. Anadolu’nun en eski mabetlerinden biri olan yapı, halk arasında Kızıl Kilise, Yakubi Kilisesi ve Süryani Kilisesi olarak da bilinir. M.S. 179 yıllarında inşa edilen eser, çevredeki putperestler tarafından putların korunduğu ve saklandığı merkez olarak yapılmış, ardından Yakubi Hristiyanlarının burayı kendi inançları doğrultusunda kiliseye çevirdikleri bilinir. Farklı dinlere sahip kitleler tarafından, çeşitli amaçlarla kullanılan Meryem Ana Kilisesi, içinde ve etrafında birçok medeniyete ait izler taşır.

Türkiye’nin ikinci büyük suni gölü olan Keban Barajı, Elazığ’ın Keban ilçesinde yer alır. 1975 yılında inşa edilen baraj, Fırat Nehri üzerinde bulunur. Bölgenin elektrik enerjisi üretimi için kullanılan alan aynı zamanda turizm amaçlı olarak da gezilecek yerlerden biridir.  Elazığ şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta yer alan Hazar Gölü, Elazığ-Diyarbakır kara yolu üzerinde bulunan tektonik bir göldür. Derinliği 250 metreye kadar ulaşan göl, güzel manzarası ile şehrin huzur noktalarından biridir.

Denizli Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’denizli-cardak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.