Çok ucuz fiyatlarla Denizli Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Diyarbakır’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

[insert page=’diyarbakirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Diyarbakır Uçak Bileti
Denizli Diyarbakır Uçak Bileti

Köklü tarihi neticesinde çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Diyarbakır, Mezopotamya ve Anadolu arasında geçiş bölgesi sayılır. 9 bin yıl öncesine dayanan varoluşu ile beraber şehir özellikle Romalılara, Bizanslılara ve Osmanlılara yıllarca ev sahipliği yapmıştır. Farklı medeniyetlere ait kültürü, pek çok kalıntının sergilendiği müzeleri, tarihi epeyi geçmişe dayana köprüleri, kervansarayları ve hanları ile Diyarbakır, ülkemizin en önemli kültür beşiklerinden biridir.

Üzerindeki kabartma motifleri ile, dünyanın en büyük ikinci suru olan, Diyarbakır Surları, taşıdığı kitabeler ile farklı milletlere ait izler barındırır. 82 burca sahip olan Diyarbakır Surları, şehri çevreleyen görüntüsü ile kuş bakışı olarak görüldüğünde kalkan balığını andırır. 12 metre yükseliğe sahip Diyarbakır Surları, şehrin tarihi bir simgesidir.

Hasan Paşa Hanı, Sülüklü Han şehrin yöresel mimarisini ve yaşam tarzını en güzel şekilde yansıtan yapıların başında gelir. Bu iki handa çok eski dönemlerde yapılan, fakat güncel yaşamın gereklerine göre restore edilen eserlerdir. Diyarbakır’ın önemli tarihi turistik mekanları arasında olan hanlar şehirde oldukça önemli bir yer kaplar.

Denizli Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’denizli-cardak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.