Web sitemizde ucuz Denizli Çardak Havalimanı uçak bileti de aranır. Bursa”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Denizli şehri ülkemizin Ege bölgesinde bulunmakla beraber Çardak Havalimanı sayesinde ulaşım olanakları gelişmiş bir şehir olarak ön plana çıkmaktadır. Şehrin ayrıca tanıtılması açısından önemli olan bu havaalanı oldukça önemli konumdadır. Denizli Çardak Havalimanı uzun bir süredir faaliyetlerine devam etmekle beraber uçuş hizmetleri için kullanılmaktadır.

[insert page=’denizlide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Denizli Çardak Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ucuz uçak bileti bulunuyor.

Denizli Çardak Havalimanı uçak bileti
Denizli Çardak Havaalanı uçak bileti

Denizli Çardak Havaalanı ilk olarak 1991 senesinde hizmete başlamıştır. 1998 senesinde ise bir takım yenilemelere gidilerek dönüşüm tamamlanmıştır. Bununla beraber 2001 yılında artan hava trafiğini karşılamak amacı ile yeni terminal binası yapılmıştır ve bunun yapımı da 2008 de tamamlanmıştır. Bir yılda toplam 2.200.000 yolcu kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Son derece modern ve günümüz ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kon nfor ve ulaşım rahatlığı ile de göz doldurmaktadır.

Denizli Çardak Havaalanı Ulaşım

Denizli Havalimanı, Denizli merkeze 63 km mesafede yer almaktadır. Havaalanı hem iç hat hem de dış hat olarak hizmetini sürdürmektedir. Kategori olarak hem sivil hem de askeri olarak hizmetini sürdürmektedir. Denizli Çardak Havalimanı kendi otoparkı bulunmakla beraber ulaşım açısından yolculara çok büyük kolaylıklar sunmaktadır. Aynı şekilde şehir merkezinden havaalanına gitmek için de pek çok alternatif mevcuttur. Bu bağlamda yolcular herhangi bir sorun yaşamadan zaman kaybetmeden istediklere yere rahatça gidebiliyorlar.

Denizli Çardak Havalimanı ucuz uçak bileti

Şehir merkezine Çardak Havalimanı’ndan servis, otobüs, araç kiralama, taksi gibi ulaşım seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca yolcular şayet özel araçları varsa otoparkı rahatlıkla kullanabilmekte ve istedikleri yere rahatça varabilmektedir. Şehir merkezine 45 dakikalık bir mesafe bulunmakla beraber uçak iner inmez size sunulan ulaşım imanlarından faydalanabilirsiniz. Hızlı, pratik ve konforlu bir şekilde varacağınız yere gitmekle beraber Denizli Çardak Havaalanı’nın imkanlarından da yararlanmış olacaksınız.

Denizli için ucuz uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Denizli Çardak Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Denizli’den uçmak isteyen yolcular ucuz Denizli uçak bileti bulabilir. Havalimanı’na ucuz uçak bulmak için firmamız web sitesinden arama yapabilirsiniz.

Denizli Havaalanı Konumu