Dünyanın en iyi 20 kayak merkezi arasında gösterilen Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde bulunan Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandörekn Ski Lodge otellerinin Genel Müdür Vekilliği’ne Ahmet Doğangün geçti.

Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunu Ahmet Doğangün 1997-2004 yıllarında Swissotel The Bosphorus, Swissotel Göcek Marina Restors Otel, Hilton Konya Otel, The Kazakistan The Regent ALmaty Luxury Hotel’de görev almıştı.

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Turizm Grubuna 2005 yılında katılan Doğangün, 2005 yılında Dememan Silkroad Özbekistan Taşkent Otel’in Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştı. 2007 yılında ise Dedeman İstanbul’da otel müdürlüğü ve 2009 yılında Bulgaristan dedeman Trimontium Princess Otel Genel Müdürü, 2012 yılında ise Dedeman Antalya’da Otel Müdürü olarak çalıştı. 2013 yılında Doublee Tree By Hilton Avcılar Otelde görev alırken, 2015 yılında Radisson Blu Özbekistan Taşkent Otel’de, 2016 yılında İstanbul&İbis Styles Taksim Otel’de Genel Müdürlük yapmıştı. 2016 yılında Divan Batum Otel’de de Genel Müdürlük yapmıştı.

Geçtiğimiz yıl ise Dedeman Turizm Grubu’nda Dedeman İstanbul Genel Müdür Yardımcılığı yapmış ve bugün itibariyle 1993 yılında yapılan yatırımla bölgenin ilk oteli olma özelliğine sahip olan Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski Lodge otellerine Genel Müdür Vekili olarak görevlendirildi.