Eski tip çipsiz pasaportlara Çin Halk Cumhuriyeti vize uygulaması yapmamaktadır. Şayet böyle bir pasaportunuz varsa acil olarak yenilemeniz gerekir. TatilCity.NET Çin vizesi almak isteyenlere Çin vize işlemleri konusunda yardımcı oluyor. Ucuz Çin vizesi alıyor. Çin vizesi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çin’e seyahat etmek istiyorsanız öncelikle TatilCity.Net avantajlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Çin vizesi işlemleri için her detayı TatilCity.Net sizler için düşünür. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde Çin vizesi almak için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Çin vize işlemleri yapıyoruz

Çin Vizesi - Çin Vize işlemleri
Çin Vizesi – Çin Vize işlemleri

Yeni pasaport işlemleri için öğrenmeniz gereken tüm detaylara http://epasaport.gov.tr üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bordo yani umuma mahsus pasaportlar için vize işlemi uygulanmaktadır. Hizmet, diplomatik ve hususi pasaport sahipleri 30 günlük bir süreç için vizeden muaf tutulmuşlardır.

Müraacat yapılacak ise Ege ve Marmara bölgeleri dışındaki tüm illerden yapılacak başvuru turistik olarak değerlendirilmektedir. Eğer Çin’e ilk defa seyahat ediliyorsa tek girişli vize verilmektedir. Tek girişli vize ile Çin’e bir kez giriş yapılabilmektedir. Çin’den Hong Kong’a geçiş yapılırsa vize hakkı da kullanılmış olacaktır. Vize, çift ya da çok girişli olmadığı takdirde geçerlili süresi olsa bile yeniden Çin’e girilmek isteniyorsa yeniden vizeye başvurmak gerekecektir. Çin’e seyahat edecekler bu gibi detaylara dikkat ederlerse sorun yaşam azlar.

Ucuz Çin vizesi alıyoruz

Hong Kong’a gidecekler önceden vize almalarına ihtiyaç yoktur. Türk vatandaşlarına güörük girişinde 3 aylık vize verilmektedir. İstanbul’da bulunan Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri hizmet vermektedir. Ticari vize için başvurulacak işlemde doldurlacak dilekçe konsolosluğun belirtti formata uygun olmalıdır. Konsolosluk bu format dışındaki hiç bir fotmatı kabul etmemekte ve geçersiz saymaktadır. Çin vizesi için dolduralacak belge doğru bir şekilde eksiksiz olmalıdır. Bu dilekçe ile seyahat amacınız, ne kadar kalacağınız gibi detaylara yer verilmektedir.

Çin vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Çin vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

TatilCity.NET Çin vize işlemleri de yapıyor, Çin vizesi alacak olanlara yardımcı oluyor. Çin’e gitmek isteyenler bizimle konuşmadan karar vermeyin!