Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yer alan Cengiz Topel Havaalanı bu bağlamda doğal güzellikleri ve huzur veren yaylaları barındıran bir ilçede konumlanır. Kocaeli, Marmara bölgesinin en canlı ve insan trafiğinin fazla olan yerlerinden birisidir. Bu sebeple Cengiz Topel Havalimanı’nı da bu tarfiğin parçası konumundadır. İzmit olarak da bilinen Kocaeli, ülkemizin en hızlı büyüyen ve gelişen aynı zamanda sanayi bölgelerinin başını çeken bir ilidir. Web sitemizde ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranır. Kocaeli”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Tatil City çok ucuz Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti bulur. Ekonomik, ucuz uçak bileti acentamızda.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti
Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, sivil ve askeri kategoride hizmet veren bir havaalanıdır. Konum olarak İzmit merkeze 15 km mesafededir. Hav alimanının yapımına 1995 senesinde başlanmıştır. Ancak 1999 senesin de meydana gelen büyük deprem nedeniyle ciddi manada hasar görmüştür.

Deprem sonrasında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı lojistik ve dağıtım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanı tam manasıyla 2011 yılında hizmete geçmiştir. 2012’nin Mart ayında “Geçici Hava Hudut Kapısı” olarak konumlandırılarak hizmete devam etmiştir. Havaalanından hem yurt içi hem de yurt dışı seferler yapılmaktadır.

Cengiz Topel Havaalanı Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı, modern yapısı ve vizyonu ile yolculara en iyi hizmeti sunacak şekilde dizayn edilmiştir. Tesislerinde yolcuların her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek alanlar bulunmaktadır. Havaalanının kendi içerisinde açık otoparkı mevcuttur. Kendi özel araçları ile gelmek isteyen yolcuları için rahat ve kullanışlı bir alan tahsis etmiştir.

Cengiz Topel Havalimanı ucuz uçak bileti

Cengiz Topel Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da şehir merkezin den Cengiz Topel Havalimanı’na gitmek için pek çok alternatif mevcuttur. Özel aracınız dışında şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile varmak mümkündür. Ayrıca Havaalanında taksi hizmeti de verilmektedir. Taksi ile hızlı ve güvenli bir şekilde merkeze varabilirsiniz. Bunun dışında araç kiralama firması ile dilediğiniz türde bir araç kiralayarak da istediğiniz yere gitmeniz mümkündür. Şehir merkezinden ortalama yarım saatlik bir mesafede olduğu için ulaşım hem hızlı hem de konforlu olmaktadır.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kocaeli’den uçmak isteyen yolcular ucuz Cengiz Topel Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Cengiz Topel Havaalanı Konumu