Çekya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Çekya vize işlemleri tamamlanır, en iyi çözüm sunulur. Ucuz Çekya vizesi için bizi arayın. Çekoslovakya vize işlemleri.

Çek Cumhuriyeti veya diğer isimleri ile Çekoslovakya ya da Çekya, denize kıyısı bulunmayan bir Orta Avrupa ülkesidir. Ülkenin kuruluşu Avusturya Macaristan İmparatorluğunun dağılması ile olmuştur. Batı ve Kuzeybatı’da Almanya, Kuzey’de Polonya, doğusunda bulunan Slovakya komşularıdır. Çekya, Bohemya ve Moravya olmak üzere iki bölgeden meydana gelir. Çek Cumhuriyeti yeryüzü şekilleri bölgesine göre farklılık gösterebilmektedir. Çekya günümüzde oldukça turist tarafından ziyaret edilen bir ülkedir. Çek Cumhuriyeti Türk vatandaşlarından Umumi yani bordo pasaport sahiplerinden vize talep etmektedir. Çekya vize işlemlerinden sonra Çek Cumhuriyeti’ne seyahat etmek mümkündür.

Ucuz Çekya vizesi isteyenler..

Çekya vizesi - Çekya vize işlemleri - Ucuz Çekya vizesi
Ucuz Çekya Vizesi

Çek Cumhuriyeti için vize alınması zorunludur ancak yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah pasaport sahipleri 90 güne kadar ikamet süreli bir seyahate çıkmışlar ise herhangi bir vize işlemine tabi tutulmayacaklardır. Ucuz Çekya vizesi için yapılması gereken fazla bir şey yok. Çek Cumhuriyeti Schengen vizesine tabidir. Çek Cumhuriyet vizesi alarak diğer ülkeleri ziyaret etmek mümkündür. Ancak Çek Cumhuriyeti vizesi alarak diğer schengen ülkelerini ziyaret etme isteyen vatandaşların mutlaka Çek Cumhuriyeti’ne giriş yapmaları gerekmektedir.

Çek Cumhuriyeti vize işlemleri için kapsamlı bir evrak toplama işlemi gerçekleştirilmelidir. Çek Konsolosluğunun belirlediği evraklar bir araya getirilmeli ve usulüne uygun olarak başvuru gerçekleştirilmelidir. Eksik, hatalı ya da verilen talimatların dışında bir başvuru kabul edilmemektedir. Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu Çek vizesi için randevu talep etmektedir. Çek C umhuriyeti konsolosluğundan randevu alarak başvurular gerçekleştirilmektedir. Başvurular seyahat tarından 15-20 gün önce yapılmalıdır. Çekya vize işlemleri için bu süre zarfı yeterli olacaktır.

Çekya Vize işlemleri

Çek Cumhuriyeti vize işlemlerinizin hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için firmamızın vize temsilciliği ile görüşebilir ve hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Gerekli evrakların bilgilendirilmesinin yapılması, evrak kontrol ve eksik saptaması, evrakların konsolosluğa gönderilmesi ve konsolosluktan cevabın ilgili kişiye gönderilmesi gibi pek çok detayla firmamız ilgilenmektedir. Vize almak için günlerce uğraşmamak, işlerinizden geri kalmamak adına sizler için vize işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yürütüyoruz. Siz de Çek Cumhuriyeti’ne bir seyahat düşünüyor ama vize işlemleri için çok zaman harcamak istemiyorsanız danışmanlık firmamız ile hemen irtibata geçebilir, Çekya vize başvurusunu en hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ucuz Çekoslovakya vizesi için bizi hemen arayın!

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Çekya Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.