Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Nevşehir’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

[insert page=’nevsehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Nevşehir Uçak Bileti
Çanakkale Nevşehir Uçak Bileti

Açık hava müzeleri, muhteşem manzarası üzerindeki uçuşan balonları, karstik arazi yapısı, kiliseleri ve volkanik yapısı ile adını Türkiye sınırları dışına çıkarmayı başarmış olan Nevşehir, özellikle ülkemizin tanıtımlarında sıkça bahsedilen şehirler arasındadır. Güllüdağ Yanardağı ve Erciyes Dağında meydana gelen patlamalar neticesinde tabakaya dönüşen kayaların rüzgar ve yağmur ile aşınması sonucunda ilginç kayalar oluşmuştur. Kapadokya bu şekilde bir doğa oluşumu ile ortaya çıkmıştır. Ülkemizde başka bu kadar geniş bir şekilde görülmeyen yeryüzü yapısına sahip olan Nevşehir, Türkiye’nin açık hava müzesidir diyebiliriz.

Göreme Açık Hava Müzesi, eski dönemlerde yalnızca din adamlarının hayatlarını idame ettirmek için pek çok eşyası ile birlikte yaşadıkları yerdir. M. Ö. 4. yüzyıla kadar dayanan geçmişi ile 9. yüzyıla kadar içinde yaşadığı biliniyor. İlginç yapıdaki manastırları, kilisesi, duvar resimleri ve içinde bulunan mezarları ile alan, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alıyor. Karanlık kilise ve Çarıklı Kilisesi bölgenin en dikkat çekici kiliseleridir. Vadi manzaralı bu mekanlar erken dönem Hristiyanlık tarihinin en güzel örneklerinden biridir. Bölgede hediyelik eşya satılan küçük dükkanlar yer alıyor.

Çanakkale Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’nevsehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.