Çok ucuz fiyatlarla  Çanakkale Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Kütahya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 55 dakikadır.

[insert page=’kutahyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Kütahya uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Kütahya Uçak Bileti
Çanakkale Kütahya Uçak Bileti

Ülkemizde çini sanatının başkenti olan Kütahya, Osmanlıdan kalma kültürü en güzel yansıtan şehirlerden biridir. Şehir merkezinde ve çevresinde ele geçirilen arkeolojik kalıntılar, sivil mimari özellikleri, kaplıcaları ve porselenleri ile ilgi çeken şehirde görülmeye değer yerler vardır.

Kütahya Arkeoloji Müzessi ilk olarak 1314 yılında medrese olarak açılmıştır. Uzun yıllar medrese olarak hizmet veren yapı, daha sonra 1964 senesinde ise müzeye çevrilmiştir. Arkeoloji Müzesinde Kütahya ve çevresinde yapılan kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen pek çok eser yer alır. Bu eserler Eski Tunç, Hitit, Paleolitik, Kalkolitik, Frig, Hellenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemine aittir.

Çini Müzesi Kütahya’nın yöresel dokusunu da en iyi şekilde ifade eden mekanların başında gelir. Çini Müzesi yapıldığı ilk yıllarda Vahid Paşa halk kütüphanesi olarak kullanılmıştır. Ardından uzun süre terk edilen eser, Kültür ve Turizm Bakanlığının girişimi ile 5 Mart 1999’da Çini Müzesi olarak ziyaretçilerine açılmıştır. Çini Müzesinde Kütahya’da üretilen el emeği pek çok sanatı aynı anda görebilirsiniz. Şehir içinde pek çok yerde rastlayabileceğiniz eski Kütahya evleri de gezi rotanız arasında bulunmalıdır.

Çanakkale Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zafer-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.