Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Konya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Konya uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Konya Uçak Bileti
Çanakkale Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin bozkırı olan Konya, özellikle inanç turizmi için oldukça önemli şehirler arasında yerini alır. Yüz ölçümü olarak ülkemizin en geniş topraklarına sahip olan şehirde gezilmesi gereken pek çok doğal ve tarihi güzellik bulunur. Türklere uzun yıllar başkentlik yapmış olan Konya, kültür turizminin ilerlediği bir şehir olarak da adını duyurmuştur.  1274 yılında Mevlana’nın oğlu Sultan Veled tarafından yaptırılan Mevlana Türbesi, şehirde gezilecek yerlerin başında yer alır. 13. yüzyılda yaşamış fakih, alim, ilahiyatçı ve şair gibi pek çok niteliklere sahip olan Mevlana, ‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel’ sözleri ile binlerce yıldır bütün insanlığa kucak açmıştır. Maneviyat hazzı son derece yüksek olan Mevlana Türbesinde özellikle Şeb-i Arus kutlamalarının olduğu dönemler oldukça yoğun geçmektedir.

Selçuklu ilçesinde bulunan İnce Minareli Medrese, muhteşem görüntüsü ile oldukça ilgi çekicidir. İlginç bir mimariye sahip olan medrese, Selçuklu döneminin aittir. Dönemin işçiliğini en güzel şekilde yansıtan Taş ve Ahşap Eserler Müzesi sizi oldukça etkileyecektir. Karatay Medresesi, Konya Selimiye Cami ve Alaeddin Cami şehirde görülmesi gereken inanç turizmine en yakın mekanlardır.

Çanakkale Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.