Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Kastamonu’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 35 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Kastamonu Uçak Bileti
Çanakkale Kastamonu Uçak Bileti

Sahilleri, muhteşem güzellikteki koyları, yemyeşil doğası, lezzeti ve kendine has konakları ile Kastamonu, Batı Karedeniz’in incisidir. Ilgaz Dağı Milli Parkı ve Küre Dağları gibi dünyaca ünlü doğa harikalarına ev sahipliği yapan şehir, özellikle doğa turizmi açısında ülkemizde görülmesi gereken şehir listelerinin başında yer alır.

Karadeniz’in en uzun sahil şeridi olan Cide’de yer alan Gideros Koyu, şehirdeki cennet köşelerden biridir. Antik dönemde korunak yeri ve tersane olarak kullanılan koyun ismi Cenevizlilerden kalmıştır. Yaz turizmi seyahati tercih etmek isteyenlerin mutlaka listesine eklemeleri gereken Gideros Koyu, Türkiye’nin en güzel koyları arasında yerini alır. Oldukça geniş bir sahil şeridine sahip olan Kastamonu’nun bir tarafı deniz, diğer tarafı ise boylu boyunca ormandır. İnebolu, Abana, Çatalzeytin, Bozkurt ve Doğanyurt Batı Karadeniz’in en güzel plajlarına ev sahipliği yapan kasabalardır.

M. Ö. 64 yılına ait olan Pompeipolis Antik Kenti, Taşköprü ilçesinde yer alır. Roma dönemine ait yaşantının yer aldığı antik kent, bölgenin geçmişine ışık tutan önemli bir merkezdir. Pompeipolis Antik Kenti, İzmir Efes Antik Kenti ile eş değer güzelliktedir.

Çanakkale Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.