Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Kahramanmaraş’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 25 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Kahramanmaraş Uçak Bileti
Çanakkale Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra inanç turizmi içinde ülkemizin önce gelen şehirleri arasında yer alan Kahramanmaraş, zengin mutfağı ile de oldukça ilgi çekicidir. Şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta yer alan Taş Köprü, Kayseri ve Kahramanmaraş kara yolu üzerindedir. Taş Köprü, Ceyhan Nehri üzerinde bulunmasından dolayı Ceyhan Köprüsü olarak da bilinir. 1563 yılında Dulkadiroğulları Beyliği tarafından yapıldığı bilinen köprü, günümüze kadar pek çok defa tadilattan geçirilmiştir. Maraş’ın etrafında bulunan pek çok köprü zaman içinde sular içinde kaybolmuşsa da Taş Köprü günümüze kadar gelmeyi başarabilmiş ender eserlerden biridir. 6 adet kemerden oluşan köprünün mimarisi asimetrik bir biçimdedir. Moloz taşlardan meydana gelen yapı. 18 metre yüksekliktedir.

Kahramanmaraş’a özgü sivil mimari konakları da şehirde dikkat çekici noktalardan biridir. Özellikler Dedeoğlu ve Kocabaş Konağı taşıdığı geleneksel değerler bakımından ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasındadır. Maraş konaklarının en ilgi çekici yönlerinden biri Enikli adı ile bilinen kapılardır. İç içe geçmiş iki kapıdan meydana gelen bu yapıların küçük olanı insanların, büyük olanı ise büyükbaş hayvanların kullanımı içindir. Her evin avlusu bulunmakla birlikte bahçelerinde birde küçük bir havuz yer alır. Alt katlarda ahır, samanlık ve gizli bölümler bulunduran konaklar, şehrin simgelerinden biri haline gelmiştir.

Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.