Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den İzmir’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 15 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale İzmir uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale İzmir Uçak Bileti
Çanakkale İzmir Uçak Bileti

Köklü bir geçmişe sahip olan İzmir, ülkemizin en büyük 3. şehridir. Sanatsal etkinlikleri, dokusu bozulmamış ender güzellikteki kasaba ve köyleri, şehir merkezindeki aktif yaşantısı ve pek çok medeniyetin miras olarak bıraktığı yapıları ile İzmir, Türkiye’de görülmesi gereken şehirler listesinde yer alır. Çok eski uygarlıkların hüküm sürdüğü şehir, günümüzde tarihi miras değerinde pek fazla alıntı bulundurur. İzmir Konak Meydanı, şehir ile bütünleşmiş noktaların başında gelir. Konak Meydanında yer alan İzmir Saat Kulesi, 1901 yılında Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılı şerefine inşa edilmiştir. Fransız mimar tarafından yapılan saat kulesi, 25 metre uzunluğunda ve 4 ayrı çeşmeye sahiptir. İzmir’in önemli gezi rotası üzerinde yer alan saat kulesinin ince mimarisi oldukça ilgi çekicidir. Üzerindeki saat ise Almanya’dan hediye olarak gönderilmiştir.

1905 yılında Yahudi iş adamı tarafından yaptırılan tarihi asansör şehrin simgelerinden biri haline gelmiştir. 55 metre yüksekliğe sahip asansör, Halil Rıfat Paşa Caddesine çıkmayı kolaylaştırmak adına inşa edilmiştir. 155 basamak çıkılarak ulaşılan cadde bu sayede kolaylıkla ulaşılabilir olmuştur. Tarihi asansörün zirvesi muhteşem İzmir’in şehir ve deniz manzarasını gözler önüne seriyor.

Çanakkale İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.