1995 yılı itibariyle ulusal ve uluslararas uçuş trafiğine açılan Çanakkale Havaalanı bölgenin önemli bir yolcu taşımacılığını karşılar. Şehir tarihi dokusu, kültürel değerleri, Ege’nin lezzetleri ve insan yaşantısı ile görülmesi gereken yerlerden biridir. Bu nedenle özellikle bahar ve yaz aylarında her sene buraya hem yerli, hem de yabancı pek çok turistler gelir. Havalimanı ise bu doğrultuda kendisini sürekli olarak geliştirir. Geniş hizmet kapasitesini günümüzde tüm yeterlilikleri ile kullanır. Yılın her dönemi web sitemizde ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti bulabilirsiniz.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı uçak bileti

TatilCity.NET üzerinden kolaylıkla ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti de alınır. En kolay şekilde ve çok ucuz uçak bileti buradan bulunabilir.

Çanakkale Havalimanı uçak bileti
Çanakkale Havalimanı uçak bileti

Havaalanında yeni apron inşaası  ve yeni terminal binası 2008 tarihinde yapıldı. Alanın geneli bu restorasyon ve genişleme çalışmaları ile birlikte çok daha dinamik ve kullanışlı bir yapıya sahip oldu. İyileştirme çalışmaları hem güvenlik anlamında önemli tedbirler alınmasında etkili olmakla beraber, hem de modern uçuş hizmeti sunması noktasında da kayda değer kazanımlar elde edilmesini sağladı. Bu yenileme çalışması akabinde 2011 senesinde ARFF inşaatının da tamamlanmasına vesile oldu. Tüm kampsamlı çalışmalar neticesinde Çanakkale Havaalanı çok daha nitelikli bir hale geldi.

Çanakkale Havaalanı Ulaşım

Çanakkale Havalimanı iç ve dış hat uçuş seferlerinin tümünde müsait işlevsellik kazanan bir yapıdadır. Şehir merkezine yakın bir şekilde konumlanan DHMİ Çanakkale Havaalanı bu sayede ulaşımı da kolay bir hale getirdi. Günümüzde yolcular hem merkezden, hem de havaalanından rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Ulaşım için belediyenin tahsis etmiş olduğu otobüsü kullanabilirsiniz. Bununla birlikte havalimanına ya da uçak şirketlerine bağlı şehirler havalimanı arasında ulaşımı sağlayan servisleri de tercih edebilirsiniz. Otobüs ve servisler ile beraber taksi kullanarak da gitmek istediğiniz her yere hızlı bir şekilde gitmeniz mümkündür. Çanakkale Havaalanı ulaşım açısından yolcularına her türlü imkanı sağlar.

Ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Çanakkale Havalimanı uçak bileti kolaylıkla bulunur. Çanakkale’den uçmak isteyen tüm yolcular ucuz Çanakkale Havalimanı uçak biletini sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir.

Çanakkale Havaalanı Konumu