Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Hatay’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 55 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Hatay uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Hatay Uçak Bileti
Çanakkale Hatay Uçak Bileti

Hatay, ülkemizde gezilmesi gereken şehirlerin başlarında yer alır. Yaz ve kış olmak üzere pek çok sayıda gezgini ağırlayan Hatay, kozmopolit yapısı, nefis mutfağı, mistik yapıları ve başka hiç bir yerde rastlayamayacağınız binlerce yıllık köklü geçmişinin vermiş olduğu dokusu ile büyüleyici bir şehirdir.

Saint Pierre Kilisesi Antakya şehir merkezine 2 kilometre mesafede bulunur. Önceleri doğal bir oluşum olan mağara Hz. İsa’nın havarisi olan Saint Pierre’nin bölgeye gelmesi ile mağarayı bir kiliseye dönüştürmüş ve halkı din merkezi olarak buraya çekmiştir. Saint Pierre Kilisesi Hristiyanların ilk kilisesidir ve Hristiyanlığın yayılma noktası olarak kabul edilir. M. S. 12. ve 13. yüzyılda bölgeye yerleşen Harçlılar, kiliseye gotik tarzda birçok ekleme yapmıştır. Hristiyanlığın Hac yeri ilan edilen kilisede, her yıl 29 Haziranda Katolik kilisesi tarafından ayin yapılır. Hristiyanlık tarihi için oldukça önemli olan bu yapının içinde kutsal kabul edilen su bulunur.

Hatay Arkeoloji Müzesi mozaik bakımından dünya sıralamasında ikinci, para koleksiyonu konusunda ise üçüncü kapsamlı müze olarak işlevini sürdürür. Şehir merkezinde ve etrafında yer alan höyüklerden çıkarılan kalıntıların sergilendiği müzede yaklaşık 37.000 eser yer alıyor.

Çanakkale Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.