Çok ucuz fiyatlarla  Çanakkale Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale‘den Hakkari‘ye az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Hakkari uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Hakkari‘ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Hakkari Uçak Bileti
Çanakkale Hakkari Uçak Bileti

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Hakkari, uzun ve derin Zap Vadisinin yamaçlarına kurulmuştur. Dört bir yanı dağlarla çevrili olan şehir, Anadolu, Mezopotamya ve İran üçgeni sınırlarını kapsadığı için stratejik bir konuma sahiptir. Bu nedenle geçmişten günümüze kadar pek çok uygarlığın uzun yıllar hüküm sürdüğü bölgeler arasında yerini alır.

Berçelan Yaylası içinde yer alan Seyithan Gölü, şehrin doğal güzelliğinin en iyi korunduğu yerlerden biridir. Birçok yerli ve yabancı turistin Hakkari’ye seyahatleri esnasında es geçmediği Seyithan Gölünün görülmeye değer bir güzelliği vardır.

Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan Cennet Cehennem Vadisi, oldukça ilginç bir yapıya sahiptir. Cennet olarak nitelendirilen kısmı ‘Avaspı’ denilen suyun aktığı bölümü Dez Vadisi oluşturuyor. Dez Vadisinin günümüzdeki adı ise Kırıkdağ’dır. Vadinin üst kısmında güzel görünümü ile bize karşılayan bir yayla bulunuyor. Yayladan sonraki bölümü ise heybetli duruşu ile görenleri cezbeden Cilo Dağlarındaki buzullar oluşturuyor. Cennet Cehennem Vadisi iki aşamadan oluşan ilginç arazi yapısı ile şehirde gezi listelerinin başına eklenmesi gereken yerlerden biridir.

Çanakkale Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’selahaddin-eyyubi-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.