Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Giresun’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 5 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Giresun uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Giresun Uçak Bileti
Çanakkale Giresun Uçak Bileti

Eşsiz havası ile Giresun, yaylaları, ormanları ve plajları ile tam bir Karadeniz şehridir. Şehirde gezilecek yerlerin büyük bir kısmını ise doğal güzellikler oluşturuyor.

Pontus Krallığı tarafından yapılan Giresun Kalesi, şehir ile bütünleşmiş bir simgedir. Kalenin günümüzdeki izleri ise bize Roma ve Bizans dönemlerinde de aktif olarak kullanıldığını kanıtlar niteliktedir. ‘Bronz Duvarlı Kale’ olarak da bilinen yapı Giresun’un en önemli eserlerinden biridir. Günümüzde kale aktif olarak kullanılmakta ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Giresun’un en güzel yaylalarından biri olan Kümbet Yaylası, şehirde görülmesi gereken bir güzelliktir. Kümbet Yaylasının çevresinde insanların ihtiyacı olabileceği her şey düşünülerek yaşam alanı oluşturulmuştur. Kümbet Yaylası Karadeniz’in eşsiz doğasını tadabileceğiniz ender yerlerden biridir.

Yaklaşık olarak 70 çeşit bitki türünü içinde barındıran Giresun Adası, Karadeniz’de bulunan iki adadan biridir.  Aynı zamanda Giresun Adası, çeşitli kuşların dönem içinde göç ettiği yol üzerinde bulunuyor ve bu dönemlerde ise birçok kuş türünün de üreme yaptığı alandır. İkinci dereceden sit alanı olan adanın üzerinde çok sayıda mitolojik kalıntı yer alır.

Çanakkale Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.