Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Gaziantep’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Gaziantep Uçak Bileti
Çanakkale Gaziantep Uçak Bileti

Ülkemizin en güzel lezzetlerine ev sahipliği yapan Gaziantep, binlerce yıl öncesine dayanan, köklü geçmişi ile de oldukça ilgi çekicidir. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biridir. Özellikle müzede bulunan ‘Çingene Kız’ mozaiği oldukça değerlidir.

Tarihi Hristiyanlığın ilk yıllarına dayandığı bilinen Rumkale, bir gölün ortasına bulunan adayı temsil eder. Antep’in doğal güzellikleri arasında yerini alan Rumkale, turistlerin uğrak noktalarından biridir. Küçük bir ada kent olan Rumkale’ye, Halfeti üzerinden tekne ile ulaşım muazzam manzaralar görmenizi sağlayacaktır.

Zincirli Bedesten, Gaziantep’te yöresel dokuyu hissedebileceğiniz bir mekandır. 17. yüzyılda yapıldığı bilinen Zincirli Bedesten, yapıldığı günden beri aynı estetiğini muhafaza ediyor. Çarşının içinde 70’e yakın dükkan, el işlemeciliği ile Antep’e özgü yöresel eşyalar satıyor.

Medusa Arkeolojik Cam Eserler Müzesi’nin önemi Türkiye’de ilk özel cam eserleri müzesi olmasıdır. Ülkenin farklı şehirlerine ait 6000’den fazla cam eserin sergilendiği müze, bir nevi kültür ve sanat merkezidir. Burada sergilenen eserler aynı zamanda turistler tarafından satın alınabiliyor. Gaziantep Kalesi, Yeni Han, Parkantep Harikalar Diyarı şehirde görülmeye değer kültür ve eğlence merkezleri arasındadır.

Çanakkale Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. SunExpress uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.