Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Erzincan’a her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 9 saat 45 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Erzincan uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Erzincan Uçak Bileti
Çanakkale Erzincan Uçak Bileti

M. Ö. 1050 yıllarında Hititler ve Urartulara başkentlik yapmış olan Erzincan, birinci derecen deprem kuşağı üzerinde yer alır. Tunceli’nin kuzeyinde, Erzincan’ın ise güneyinde yer alan Munzur Dağları, şehrin simgesi haline gelmiş bir doğal güzelliktir. Atatürk zirvesinin de bulunduğu dağ, toplamda 3000 metreyi aşan 10 adet zirveye sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük dağ zincirini oluşturan Munzur Dağları, oldukça kırsal bir bitki örtüsüne sahiptir. Bizans, Urartu ve Osmanlı’nın da uzun yıllar hakimiyeti altında olan Altıntepe Ören Yeri, Üzümlü ilçe sınırlarında yer alır. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Altıntepe, Türkiye’nin tarihine ışık tutan önemli yerlerden biridir. Yapılan çalışmalar neticesinde bu eski yerleşim biriminde saray, kale duvarı, iç kale gibi kalıntılar ele geçirilmiştir.

Üzümlü ilçesinde yer alan bir başka doğal güzellik ise Aygır Gölüdür. Ülkemizin de en büyük krater göllerinden biri olan Aygır Gölü, şehirde turizm açısından oldukça canlı bir bölgedir. Birçok spor dalı için elverişli olan gölde dağ yürüyüşleri, bot gezisi, kamp ve kaya tırmanışları yapabilirsiniz.

Çanakkale Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.