Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Balıkesir’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 45 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Balıkesir Uçak Bileti
Çanakkale Balıkesir Uçak Bileti

Turizm ve kültürel faaliyetleri açısından ülkemizin en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Balıkesir, tarihi yapıları, balıkçı kasabaları ve plajları ile göz dolduruyor.

Mitolojideki adı İda olan Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasında bulunuyor. Karateş Tepesi, 1774 metre yüksekliği ile Kaz Dağlarının zirvesinde yer alıyor. Çeşitli ağaç türleri ile de bilinen dağ, aynı zamanda birbirinden güzel şelalelere de ev sahipliği yapıyor. Milli Park statüsünde olan Kaz Dağları aynı zamanda Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yarışmanın yapıldığı bölgedir. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Kaz Dağları, Tuzla, Kara Menderes, Biga ve Gönen çaylarının geçtiği yol üzerinde yer alır.

Kyzikos Antik Kenti, Erdek ilçe sınırları içindedir. M. Ö. 5. yüzyılda yapıldığı bilinen antik kent, tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Eski dönemlerde bilim ve araştırma merkezi olarak kullanılan bölge, 1063 yılında meydana gelen depremde tamamen yıkılmıştır. Kyzikos Antik Kentinden bazı kalıntılar günümüzde hala varlığını koruyor. Cunda Adası, Kapıdağı Yarımadası, Gönen, Yıldırım Cami şehirde görülmesi gereken tarihi turistik yerlerin başında gelir.

Çanakkale Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.