Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Antalya’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 20 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Antalya uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Antalya Uçak Bileti
Çanakkale Antalya Uçak Bileti

Turizm potansiyeli bakımından ülkemizin önde gelen şehirleri arasında yer alan Antalya, gerek şehir içinde, gerekse şehir dışında gezilmesi gereken pek çok güzelliğe ev sahipliği yapar. Eşsiz koyları, güzel plajları ve denize çıkan tarihi sokaklarının yanı sıra pek çok tarihi, kültürel yapının da yer aldığı ender şehirlerden biridir.

Kaleiçi, Antalya’nın tarihi ile bütünleşmiş bir noktasıdır. Muratpaşa ilçesinde yer alan Kaleiçi, Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan sivil mimari özellikteki evleri ile güzel bir manzaraya sahiptir.  Bölgede bulunan Hadrian Kapısı, Antalya’nın antik dönemlerinden kalan en önemli yapıları arasındadır. Bu eser Roma İmparatoru, Hadrinaus’un M. Ö. 130 yılında şehri ziyareti sırasında yapılmıştır. Hadrian Kapısında yer alan mermer sütunlar, kabartmalar ve işlemeler oldukça ilgi çekicidir. Aynı zamanda kapının üzerinde Latince yazılmış bir kitabede mevcuttur.

13. yüzyılda bölgenin Türkleşmesi ile Alaeddin Keykubat tarafından kiliseden camiye dönüştürülmüş olan Yivli Minare, şehirdeki ilk İslam dönemi eseridir. Zincirkıran Türbesinin oldukça yakınında bulunan Yivli Minare, 45 metre yüksekliğindedir. Dış yüzeyi firuze renkli çiniler ile süslenmiş olan eser, Antalya’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.