Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Ankara’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 15 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Ankara uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Ankara Uçak Bileti
Çanakkale Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti olan Ankara’nın, Cumhuriyet ve Milli Mücadele Dönemlerinde oldukça önemli bir katkısı vardır. Şehirde bulunan müzeler o dönemi anlamanız açısından oldukça bilgi verici niteliktedir.

Altındağ ilçesinde yer alan Ankara kalesinin yüksekliği 110 metredir. Muhteşem bir Ankara manzarasına sahip olan kalenin içinde epeyi büyük bir yaşam alanı bulunuyor. Alışveriş merkezlerinin, kafelerin ve restoranların yer aldığı kale, aynı zamanda Ankaralıların dinlenme ve eğlence merkezlerinden biri haline gelmiştir. 1073 tarihinde Türklerin eline geçen kalenin pek çok bölümünde hala farklı uygarlıklara ait izlere rastlamak mümkün.

Ankara’nın en işlek noktası olan Kızılay Meydanı, dört mevsim de oldukça kalabalıktır. Yıl içinde çeşitli aktivitelerin yapıldığı meydanda sanatseverler için pek çok alternatif yer alıyor. Orta Doğunun en büyük camileri arasında yer alan Ankara Kocatepe Cami, 20000 kişilik kapasiteye sahiptir. 1987 yılında Turgut Özal önderliğinde ibadete açılan caminin inşaatı yaklaşık 20 yıl boyunca devam etmiştir. Bu özelliği ile de ülkemizde yapımı en uzun süren camiler arasındadır. Hamamönü Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Evi ve en önemlisi Anıtkabir Ankara’da gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.