Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Adıyaman’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 30 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Adıyaman Uçak Bileti
Çanakkale Adıyaman Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin turizm açısından en güzel şehirlerinden biri olan Adıyaman, pek çok tarihi ve kültürel güzelliğe ev sahipliği yapar. Şehirde geçmişten beri çok farklı medeniyetler hüküm sürmüştür. Bu uygarlıkların bıraktığı eserler ile Adıyaman günümüzde neredeyse bir açık hava müzesi konumundadır. Şehir merkezine 63 kilometre uzaklıktaki Kahta ilçesinde yer alan Arsemia Antik Kenti, M. Ö. 2. yüzyılda kurulmuş olan bir şehirdir. Adıyaman’ın doğal güzellikleri arasında yer alan antik kent, dönem insanlarının yaşantılarını konu alan pek çok kalıntı ile doludur.

Adıyaman’a 10 kilometre mesafede bulunan Palanlı Mağarasının ise M. Ö. 4000 yılında yapıldığı ve kullanıldığı biliniyor.  Doğal bir mağara olduğundan dolayı sit olanı olarak kabul edilerek koruma altına alınmıştır. Palanlı Mağarasının duvarlarında eski dönemlere ait isli insan çizimleri yer alıyor. Mağara, Adıyaman tarihini aydınlatması bakımından oldukça önemli bir yer kaplıyor.

Kahta ilçesinde yer alan Karakuş Tümülüsü Nemrut Dağı Milli Parkının girişinde bulunuyor. Karakuş Tümülüsü 11. Mithridates tarafından annesi İsas adına yaptırılan bir anıt mezardır. Bölgede yapılan çalışmalar sonucunda kartal heykelinin bulunması ile bu ismi almıştır.

Çanakkale Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.