Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Adana’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 25 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Adana uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Adana Uçak Bileti
Çanakkale Adana Uçak Bileti

Kendine has kültürü ile pek çok şehirden farklılığını her anlamda yansıtan Adana, gezilebilecek en güzel Akdeniz kentlerinden biridir.

James Bond’un bazı filmlerinde de karşılaşabileceğiniz Varda Köprüsü, şehirde bulunan bir Alman mimarisidir. Alman hakimiyeti altında kaldığı dönemlerde pek çok ilginç yapı ile bütünleşen şehir, değişik mimari eserleri ile oldukça ilgi çekicidir. Kayalıkların üzerine kurulu ve çevresi yeşilliklerle çevrili köprü, aynı zamanda ‘Alman Köprüsü’ olarak da bilinir.

6 adet minaresi ve devasa kubbeleri ile Sakıp Sabancı Merkez Cami, yalnızca Adana’nın değil, Türkiye’nin de en büyük camisidir. Manevi boyutu oldukça yüksek olan cami, Seyhan Nehri kıyısına inşa edilmiştir. Şehrin içinden doğudan batıya doğru yön alan Adana’nın meşhur kanalları, deniz olmayan şehre bir deniz havası katmıştır. Özellikle yürüyüş yolu için sıklıkla tercih edilen kanal ve çevresinde bisiklet turu da yapabilirsiniz. Yılmaz Güney, Ali Şen, Abidin Dino, Orhan Kemal ve daha nicelerinin bal mumu heykelinin bulunduğu Adana Sinema Müzesi, şehirdeki en önemli kültürel faaliyetler arasındadır. Müze, ülkemizde önemli işlere imza atmış Adana’lı sanatçıların eserleri ile doludur.

Çanakkale Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.