Afrika kıtasının orta kısmında, doğu tarafında yer alan Burundi Cumhuriyeti, kuzeyden Ruanda, doğudan ve güneyden Tanzanya, batıdan ise Kongo ile çevrelenir. Burundi Afrika’nın en küçük devletlerinden biridir. Ülkenin denizle bir bağlantısı bulunmaz. Ülke sınırında Tanganika Gölü ve doğal ırmaklar mevcut olup sınırı bunlar oluşturur. Burundi’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız vizeye tabidir. Bu sebeple Burundi vize işlemlerine başvurmaları gerekir. Burundi vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Burundi vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Burundi vizesi için bizi arayın.

Ucuz Burundi vizesi almak isteyenler..

Coğrafi özellikleri olarak engebeli yapısı olmakla beraber yüksek yaylalardan oluşan bir çevre ile kaplı olan Burundi’nin yaylaları eski kayalardan oluşur. Bunlar arasında şist, gnays, kuvarsit, kum taşı bulunur.

Ucuz Burundi Vizesi - Burundi vize işlemleri
Ucuz Burundi Vizesi

Her ne kadar ülke ekvator yakınlarında bulunsa da yükseltinin fazlalığı iklimi de yumuşatır. Ortalama yıllık yağış 790-1460 mm arasında değişkenlik gösterir. Güneydoğuyla Tanganika Gölü kıyıları daha az, yüksek kesimler ise daha bol yağış alır.

Burundi vizesi Tatil City sayesinde oldukça kolay ve ucuz fiyatlar ile alınıyor.

Kuru fasulye, ticari muz, yer fıstığı, kahve, amonyak, mısır ve pamuk tarımın temelini oluşturur. Tarımsal üretimin artırılmasına yönelik çalışmalar neticesinde şeker kamışı, palmiye ve soya üretiminde gelişmeler yaşandı. Dokuma, çimento ve tarım ürünlerinin işlenmesi dış yardım sayesinde geliştirilir. Burundi farklı toplulukların bir arada yaşadığı ayrıcalıklı kültüre sahip ülkelerin başında gelir.

Burundi vize işlemleri

Burundi’ye seyahat edecek kişiler hizmet, hususi, umumi, diplomatik fark etmeksizin vizeye tabidir. Ucuz Burundi vizesi alıyoruz. Ayrıca ekonomik uçak bileti buluyoruz. Vize işlemleri ise firmamız tarafından verilecek olan destek ile kolay bir süreçte, misafiri fazla bekletmeden alınıyor.

Brundi vize işlemi için gerekli belgelerin listelerinin ilgili kişiye iletilmesi, belgelerin kontrolü ve varsa eksileri tamamlamada yardımcı olma, belgelerin konsolosluğa gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm prosedürleri yetkililerimiz tarafından tamamlanıyor.

Burundi vizesi konusunda gerekli tüm bilgileri firmamızı arayarak yetkililerimiz ile paylaşabilir ve vize işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Burundi Cumhuriyeti’ne yapılacak gezi için gereken tüm prosedür ve işlemleri sizlerin yerine biz yapıyoruz.

Burundi Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.