Çok ucuz fiyatlarla Bursa Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Sinop’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Sinop uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Bursa Sinop Uçak Bileti
Bursa Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin en kuzeyinde yer alan şehir Sinop, farklı doğal güzellikleri ile Karadeniz’in en güzel, ülkemizin ise mutlaka görülmesi gereken en ilgi çekici şehirleri arasında yer alır. Mutfağından, coğrafi yapısına kadar pek çok gezilecek yeri olan Sinop’un bir diğer özelliği ise şehir merkezinde trafik ışığının bulunmamasıdır!

İnceburun Feneri Türkiye’nin Rusya’ya en yakın kara toprağıdır. Uçsuz bucaksız olan Karadeniz toprağının son noktası olan İnceburun Feneri hırçın denizi ile görenleri büyüleyici dokuya hapsediyor.

M. Ö. 8. yüzyılda Sinop’ yerleşip Kolon kuran göçmenlerin yapıtığı tahmin edilen Sinop Kalesinin, Kimmerlerin saldırıları ile surları yıkılmıştır. Ardından Pontus döneminde yapılan onarımlar ile kale günümüzdeki halini almıştır. Sonraki dönemlerde Romalılar, Bizanslılar ve Selçuklular tarafından da kullanılan kale, bu medeniyetlerin hakimiyeti esnasında tekrar onarımdan geçmiştir. Heybetli ve ürpertici görüntüsü ile denizle iç içe olan kale, bugüne kadar pek çok dizi veya filmin mekanı olarak da kullanılmıştır.  Burası Sinop’ta mutlaka görülmesi gereken tarihi dokular arasındadır.

Ülkemizde görebileceğiniz en güzel manzaralardan birine sahip olan Hamsilos Koyunun her toprağı huzur kokuyor. Girintili çıkıntılı denizin etrafına yerleşmiş yemyeşil doğası ile Hamsilos Koyunu, ‘Nükleer Santral’ olarak kullanılmadan önce mutlaka görmelisiniz.

Bursa Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.