Çok ucuz fiyatlarla Bursa Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Şanlıurfa’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 35 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Şanlıurfa Uçak Bileti
Bursa Şanlıurfa Uçak Bileti

İlk anıtsal tapınak ve ilk mimarinin ortaya çıktığı şehir olarak bilinen Şanlıurfa özellikle ülkemizde inanç turizminin başkentlerinden biridir. Türkiye’nin en kalabalık 9. şehri olan Şanlıurfa, şehir merkezi dışında, ilçeleri ile de dikkat çekicidir.

M. Ö. 2000 yılında yapıldığı bilinen Urfa Kalesi, şehir merkezinin oldukça yakınında bulunan Dambak Tepesinde yer alır. Kalenin üzerinde devasa halde bulunan iki taş sütun İbrahim Aleyhiselamın mancınık sistemi ile ateşe atıldığı yer olan kale, tarihimizde önemli bir yer tutar.

Bölgenin genelinin çöl olması nedeni ile kerpiç kullanılarak yapılan Harran Evleri, şehirde oldukça ilgi çekici bir öneme sahiptir. Pek çok turistin uğrak noktalarından biri olan bu evlerin görülmeye değer bir güzelliği vardır.

Dünyanın en eski kült yapı topluluklarından biri olan Göbeklitepe, T şeklinde yaklaşık olarak 10, 12 adet dikili taşa sahiptir. Örencik Köyü sınırlarında bulunan bu bölgedeki taşlar üzerinde insan uzuvlarının çeşitli bölgeleri bulunmaktadır. Buzdan Mağarası, Eyüp Peygamber ve Makamı, Balıklı Göl ve Şanlıurfa Tarihi Kapalı Çarşı kentin turizminin yoğun olduğu yerlerdir.

Bursa Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları ucuz uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.