Çok ucuz fiyatlarla Bursa Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 25 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Ordu uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Ordu Uçak Bileti
Bursa Ordu Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin incisi olan Ordu, gerek yayla turizmi, gerekse kültürel gezintileri ile ülkemizde ilgi çekici şehirler kategorisindedir. Boztepe’nin eteklerinde kurulu olan Taşbaşı mahallesi, bozulmamış dokusu ile farklı bir havaya sahiptir. Cumhuriyet dönemi öncesinde ve Cumhuriyetin ilk yıllarında bölgede Ermeni ve Rus nüfusu oldukça fazladır. Taşbaşı’ndan sonraki durak olan Boztepe, ülkemizin yamaç paraşütü için elverişli ilk 10 bölgesinden biridir. Boztepe, Ordu’yu panoramik olarak ayaklar altına alan bir zirvedir. Buradan gece veya gündüz en güzel Ordu manzaralarına şahitlik etmiş olacaksınız.

Ordu şehir merkezine yaklaşık olarak 20 dakika mesafede yer alan Kurul Kayaları (Kurul Kalesi) şehirde gezilmesi gereken tarihi ve kültürel yerlerden biridir. M. Ö. 1. yüzyıla dayanan Kurul Kayaları, Pontus Krallığının 5. Mitrades Eupator Dionysos tarafından kurulmuştur. Ulaşımı için oldukça virajlı yollarla çevrili olan Kurul Kayaları, şehirdeki yaylaların muhteşem manzaralarına ev sahipliği yapıyor.

Ordu’nun Samsun istikameti yolu üzerinde yer alan Yason Burnu ve Kilisesi, kentte gün batımının en güzel halini görebileceğiniz yerlerden biridir.  Yason Burnu’nun tarihte önemli bir yeri vardır. Antik Yunan Troya’sında meşhur altın postun kaybolduğu yer olarak bilinir.

Bursa Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.