Çok ucuz fiyatlarla Bursa Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Malatya uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Malatya Uçak Bileti
Bursa Malatya Uçak Bileti

Kayısısı ile meşhur olan şehir Malatya‘da, gezip görülmesi gereken pek çok tarihi ve doğal güzellik vardır. Kara Kaya Barajı Gölünün batı kısmında yer alan Arslantepe Höyüğü, Türkiye’nin en büyük höyüklerden biridir. Orduzu’da yer alan Arslantepe Höyüğünde ilk kazı çalışmaları 1932 yılında Fransızlar ile başlamış, ardından ise Romalılar tarafından devam etmiştir. Yapılan kazı çalışmaları neticesinde bulunan iki aslan ve bir kral heykeli Ankara’da yer alan, Anadolu Medeniyetleri Müzesinde sergileniyor. Aynı zamanda Arslantepe Höyüğünde M. Ö. 3500 ve 3550 yıllarına ait mühür baskıları, kerpiç saray ve değişik metal eşyalar ele geçirilmiştir.

Genç Hitit Çağı’na ait olan Levent Vadisi, Malatya’nın Akçadağ ilçesinde yer alır. Vadi, sarp bir uçuruma kurulmuş mağaralar ve ilginç yüzey şekillerinden meydana gelir. Macera seven kişilerin oldukça ilgisini çeken Levent Vadisinde trekking ve motor sporları yapabilirsiniz.

Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi, etkileyici mimarisi ile Malatya’nın turizme açık kapılarından biridir. Somuncu Baba Türbesinin yanında bulunan Tohma Kanyonu ise tabiat güzelliği ile görenlerin ilgisini çekmektedir. Kanyon boyunca yürüyüş yapabileceğiniz bölge, yüzme içinde elverişlidir.

Bursa Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.