Çok ucuz fiyatlarla Bursa Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Kocaeli’ne en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’title’]

Bursa Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Kocaeli‘ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli nerelere gidebiliriz?

Bursa Kocaeli Uçak Bileti
Bursa Kocaeli Uçak Bileti

Kocaeli, özellikle Osmanlı döneminde bıraktığı eserler ile oldukça ilgi çekici bir kenttir. Yaylaları, plajları ve kasabaları ve tarihi dokusu ile ülkemizin turistik bölgeleri arasında yer alır. Kasr-ı Hümayun Sarayı, Abdülaziz’in av köşkü olarak biliniyor. Görkemli bir yapıya sahip olan bu sarayın en önemli özelliği ise İstanbul dışında yapılmış tek saray olmasıdır. Av Köşkü Saray Müzesinde aslan ve geyik motifleri dikkat çekicidir. Sarayın süslemelerinde Abdülaziz’in tuğrası, mızrak, balta ve Osmanlı arması bulunur. Kasr-ı Hümayun Sarayı, İzmit’te görülmesi gereken tarihi değerler arasında bulunur.

Ballıkayalar Tabiat Parkı, doğaseverlerin uğrak noktalarından biridir. Muazzam doğası ile 1994 yılında milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Ballıkaylarda doğa yürüyüşü ve tırmanış yapabilirsiniz. Aynı zamanda etrafında köy kahvaltısı yapabileceğiniz çeşitli restoran ve kafeler yer alır.

İzmit’in bir başka tabiat güzelliği ise Kuzu Yaylası Milli Parkıdır. Kartepe’de bulunan park, mevsimine göre doğanın verdiği renklere göre şekil alır. Bol bol oksijen alabileceğiniz Kuzu Dağı Milli Parkında kendinizi doğaya bırakarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Bursa Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.