Çok ucuz fiyatlarla Bursa İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 55 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa İzmir uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan İzmir gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Bursa İzmir Uçak Bileti
Bursa İzmir Uçak Bileti

Ülkemizin gerek tarihsel, gereksel turizm açısından önde gelen kentlerinden biri olan İzmir, dokusu bozulmamış köy yaşantısı ile oldukça ilgi çekicidir. Şehir merkezi dışında, merkez ilçeler, semtler, beldeler olmak üzere gezilecek pek çok yere sahiptir. Şehirde ilk durağınız Konak olmalıdır. Kemeraltı Çarşısı, İzmir Resim ve Heykel Müzesi, İzmir Atatürk Evi ve Müzesi, Konak Yalı Cami ve İzmirlilerin akın ettiği kordon boyu…  Etrafından görmeniz gereken, kente has izlenimler oldukça fazladır. İzmir’in en büyük sembollerinden biri olan saat kulesini gezmek, İzmir’e gelen turistler tarafından vazgeçilmez bir aktivitedir. Saat kulesinde fotoğraf çektirirseniz güzel bir anı olarak kalacaktır.

1907’de Nesai Levi Bayraklı tarafından inşa ettirilen 55 metre yükseklikteki tarihi asansör, muhteşem bir deniz manzarası ile sizi karşılayacaktır.  Yapım amacının 155 basamak çıkılarak ulaşılan caddeye ulaşımı kolaylaştırmaktır.

200’ün üzerinde kuş türüne ev sahipliği yapan İzmir Kuş Cenneti, kuşların göç yolu üzerinde bulunuyor. Bu sebeple yıl içinde on binlerce kuş burayı ziyaret ediyor. İzmir’in doğal yaşam alanlarından biri olan Kuş Cenneti, görülmeye değer bir güzelliktedir.

Bursa İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.